Koltuk Takımı

Kiremit Rengi Koltuk Nasıl Kombinlenir

Kiremit Rengi Koltuk Nasıl Kombinlenir

Kiremit Rengi Koltuk Nasıl Kombinlenir?

Kiremit rengi koltuk özellikle son zamanlarda en çok tercih edilen koltuklardan biri olmuştur. Hemen hemen evde geçirilen zamanın çoğu salonlarda geçmektedir. Bu yüzden salon dekorasyonu konusunda daha hassas davranılmaktadır. Doğru renk uyumları ve kombinlemelerle salonunuzda oldukça rahat ve huzurlu zaman geçirmek büyük ölçüde önem taşır. Kiremit rengi koltuk takımı seçiminde de bu hassas noktaları gözden kaçırmamalı, uygun renkler ile bir arada kullanarak modern görüşüme kavuşmayı amaçlamalısınız.

Eşsiz Uyumları Yakalayın

Koltuk takımı kombinlenirken dikkat edilmesi gereken pek çok nokta vardır. Bu noktalardan biri de koltuk takımının diğer eşya ve mobilyalarla uyumudur. Uyum yakalanmaya çalışırken yalnızca renklere odaklanılmamalı; tarz konusuna da dikkat edilmelidir. Aksi takdirde farklı tarzları yansıtan mobilyaların bir arada kullanımı kimliksiz ve sıradan bir salon görünümüne neden olacaktır. Bu noktada kiremit rengi koltuk takımını kombinlerken eşsiz uyum yakalamak istiyorsanız diğer mobilyaların ve eşyaların beyaz ve bej tonlarında olması daha iyi bir fikir olacaktır.

Sıcak Görünümler Yakalayın

Kiremit rengi koltuk kombini yapılırken yeşil ve yeşil tonlarında halı, perde ve yardımcı aksesuarlar kullanılarak oldukça sıcak görünen oturma alanlarına sahip olabilirsiniz. Yeşilin açık tonunu diğer büyük mobilyalarda, koyu tonunu ise duvarlardaki raf sistemleri ve tablolarda kullanarak modern görünümler elde edebilirsiniz.

Mavi Renk ile Farklılar Yaratın

Kiremit renginin uyumlu olduğu renkler arasında mavi ve mavi tonları da bulunmaktadır. Mavi renk kiremit renginden daha az baskın özelliğe sahip olduğu için tamamen uyum yakalamaya yardımcı olmaktadır. Kiremit rengi koltukları kombinlerken özellikle soft mavi tonundaki detaylara yer verirseniz oldukça farklı bir oturma alanına sahip olabilirsiniz. Örneğin soft mavi tonunda bir duvar rengi tercih edebilir, ya da soft mavi beyaz halı tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde kiremit rengi koltuk ve mavi tonları kombin yaparken küçük detayları siyah ve beyaz tonlarında yaparsanız ortaya muhteşem özgün bir salon fikri ortaya çıkacaktır.

Kiremit rengi koltuk kombin yapmak her ne kadar zor görünse de koltuk takımınız bahsedilen renkler dışında kahverengi ve siyah renkleri ile de oldukça uyum içerisinde olacak ve evinizde adeta sonbahar havası estirecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir