Koltuk Takımı

Krem Koltuk Takımı Kombinleri Nasıl Yapılır

Krem Koltuk Takımı Kombinleri Nasıl Yapılır

Krem Koltuk Takımı Kombinleri Nasıl Yapılır?

Krem koltuk takımı kombinleri eskimeyen tarzları elde etmek ve risk almamak adına oldukça tercih edilen kombinler arasındadır. Her renk bir tarzı yansıtır, dönem dönem bu tarzlar oldukça değişikliğe uğrarlar fakat krem rengi tüm bunlardan bağımsız her daim modernist oturma alanları sağlayan bir renktir. Gerek uygun kombinlenebilir olması gerekse ferah oturma alanları yaratmak için başyapıt olması krem rengi koltuk kombinlerinin bu kadar rağbet görmesinin asıl nedenlerindendir.

Krem ve Beyaz ile Bohem Oturma Alanları

Krem koltuk takımını kombinlerken evinizde doğal bohem esintiler yaratmanız oldukça mümkün olmakla birlikte özellikle son zamanlarda da en çok tercih edilen kombin tarzı olmuştur. Krem rengi koltuk takımını beyaz halı ve beyaz perde ile kombinleyebilir, duvarlarınızı da yine aynı şekilde tamamen beyaza boyayarak oldukça ferah ve geniş görünen oturma alanları elde edebilirsiniz. Krem rengi yapısı itibariyle salon bitkileriyle de oldukça uyumlu görünecektir. Hasır işlemeli dekoratif kutular ve sepetler ile odanızı detaylandırabilir makrome adı verilen örgüden oluşan duvar dekoratif ürünleriyle bir bütün oluşturabilirsiniz.

Siyah ve Beyazın Mükemmel Uyumu ile Bütünleştirin

Krem koltuk kombini yapmak için beyaz halı, beyaz duvar gibi detaylardan yardım alırken siyah rengi de bu detaylara ayak uyduracak ve odanızdaki birleşik hoş görüntüye yardımcı olacaktır. Siyah rengini örneğin duvar raflarınızda kullanabilir ya da tv ünitenizi tamamen siyah seçebilirsiniz. Aynı şekilde siyah çerçeveli tabloları krem koltukların arka kısmına asabilir koltukların kırlentlerini de siyah işlemeli seçerek bu uyuma katkı sağlayabilirsiniz.

Monokromatik Tarz Denemekten Çekinmeyin

Monokromatik tarz özellikle son zamanlarda hemen hemen tüm evlerin ve oturma alanlarının vazgeçilmez tarzı olmuştur. Bir rengin farklı tonlarının bir araya getirilmesi ile meydana gelen monokromatik tarzı yaratmak oldukça kolay bir seçim olacaktır. Krem koltuk takımını kombinlerken daha koyu tondaki krem rengi mobilyalar tercih edebilir; daha açık tondaki krem rengi halı ve perde seçimleriyle de bu tarzı yakalayabilirsiniz. Krem koltuk kombin çeşitleri ile birlikte monokromatik tarz oldukça modern bir görünüm ortaya çıkaracaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir