Dekorasyon

Ev Dekorasyonu Fikirleri

2022 Ev Dekorasyon

Trendler, açık konsept ve kat planı diyebileceğinizden daha hızlı gelir ve gider, ancak geçen iki yıl bize bir şey öğrettiyse, göz açıp kapayıncaya kadar çok şey olabilir. Kanıta ihtiyacınız varsa, kendi evinizden başka bir yere bakmayın. Eskiden evde geçirilen zaman geceleri ve hafta sonları ile sınırlıyken, artık birçok kişi evlerini çok fonksiyonlu ofisler olarak kullanıyor.

Bu yıl ev dekoru dünyasında neler olacağına dair bir fikir vermeye yardımcı olmak için 2022’de hakim olabilecek dekorasyon fikirlerini listeledik.

Lüks Dokunuşlar

2022 yılı tamamen evin küçük zevkleriyle geçecek. Oturma odaları ve yatak odalarından çamaşır odalarına ve yeniden inşa edilmiş bodrum katlarına kadar her yere zarif dokunuşlar yerleştirilmeli.

Sadece birkaç lüks unsur ekleyerek bir odayı aydınlatabilir ve dekorunuzu parlak ve yeni hissettirebilirsiniz. İyi haber şu ki, odanızı dekore etmenin çeşitli yolları var. Herhangi bir odaya boyut ve ışıltı eklemek için başka bir seçenek de kaliteli ve ferah bir aynadır.

Evcil Hayvan Dostu Mobilyalar

İnsanlar köpeklerine dekorlarını bozmayacak şekilde davranmak istiyor.

Evcil hayvanlar ailenin üyeleridir ve onlara dinlenmek için şık ve hoş bir yer sağlamak artık çok kolay. Tıpkı kişisel dokunuşlarınız gibi, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre özelleştirilebilir. Tasmaları ve ipleri asmak için mükemmel olan ilginç bir duvar düzenleyici gibi evcil hayvanınızdan ilham alan parçaları evinize dahil edebilirsiniz.

Göz Alıcı Kanepeler

Yıllarca sade kanepelerden sonra insanların kumaşlar ve renklerle daha fazla risk aldığını görebileceğimizi düşünüyoruz.

Bu günlerde insanlar, kendilerini iyi hissettirecek şekilde döşenmiş olduklarından emin olarak evlerine gerçekten yatırım yapıyorlar.

Bu nedenle, ‘güvenli’ olmak için sadelere başvurmak yerine insanların zevk aldığı desen ve renklere bağlı kalmanın çok daha popüler olacağını düşünüyoruz.

Mücevher tonlu kadifeler, cesur çizgiler ve tuhaf çiçeklerin tümü modern zamanların favorileridir, ancak alan ve tasarım anlayışınız nihai seçiminizi belirlemelidir.

Dünyevi Dokunuşlar

Doğa Ana’nın etkisini, uçsuz bucaksız açık havada çok fazla zaman geçirdikten sonra içeriye getirmemiz çok uygun. 2022’de ev için çok toprak tonlarındayız diyebiliriz.

En sevdiğiniz toprak tonlarını en sevdiğiniz desenlerle birleştirmelisiniz.

Katmanlama ve desenleri karıştırma, bölgenizde çekici, ferah bir his yaratabiliyor.

Tüm Ürünlerimize Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir