Dekorasyon, Koltuk Takımı

Bordo Koltuk Takımı Nasıl Kombinlenir ?

Bordo Koltuk Takımı Nasıl Kombinlenir

Bordo Koltuk Takımı Nasıl Kombinlenir ?

Bordo koltuk takımı; bir oturma alanı dekorasyonu yapılırken, en çok tercih edilen renklerden biri olmaktadır. Renkler oturma alanlarının adeta temel yapı taşıdır. İnsana kendini huzurlu hissetmesini sağlayan, göze son derece hitap etmeyi başaran faktör renklerdir. Renkler dekorasyon yapılırken başka renkler ile birlikte tercih edilerek ortaya son derece enerjik ve pozitif esintiler çıkarabilir. Bu Esintilere sahip olmak için, renkleri birbirleri ile kombinlerken sıcak soğuk ton, ana ve ara renk gibi detaylara fazlasıyla dikkat etmek gerekiyor.

Bordo ile Grinin Sonsuz Uyumu

Bordo koltuk takımı tercih etmek isteyenler, doğal olarak bu canlı rengi nasıl kombinleyeceklerini bilemezler ve bu konuda sık sık araştırma yaparlar. Bordo rengin şüphesiz en uyumlu olduğu renklerden biri gri rengidir. Bordo renk koltuk takımınızı gri detaylı halılar, duvar posterleri ve kırlentler ile kombin yapabilir, bu sayede de modern görünümü salonunuzda doyasıya yaşatabilirsiniz.

Bordo ve Beyaz ile Daha Aydınlık Oturma Alanları

Bordo koltuk takımı kombini yapılırken hiç risk almayıp beyaz rengi ile bir kombin de oluşturabilirsiniz. Beyaz renge sahip halı ve perde seçebilir, dekoratif aksesuarlarda da yine bordo detaylara yer verebilirsiniz. Bu sayede odanız hem olduğundan daha geniş ve ferah hem de son derece göze hitap eden bir şekilde görünecektir.

Bordo-Mavi ile Alışılmışın Dışında Tasarımlar

Bordo koltuk rengi tercih etmek isteyenler bu noktada kombinleme yaparken her ne kadar daha standart renklere yönelim gösteriyor olsalar da, bordo renk koltuk takımı farklı renkler ile kombin yapıldığında da ortaya son derece farklı bir tasarım çıkacaktır.

Bordo-Krem Tonları ve Sıcak Esintiler

Bordo koltuk takımını kombinlemek isteyen kişiler doğal olarak evlerinde sıcak bir görünüm yakalamayı da hedeflemektedirler. Bordo renk krem rengi ve tonları ile kombinlendiğinde; ortaya hem sıcak esintiler çıkacak hem de kombin kusursuz bir şekilde tamamlanmış olacaktır. Krem tonlarını duvar rengi seçiminde tercih edebilir, aynı şekilde halılarınız ve perdelerinizde krem tonlarına yer verebilirsiniz. Aksesuarlarınızı da kahve tonlarından seçerek daha ideal bir görüntü yakalamış olmanın keyfini sürebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir