Köşe Takımı

Yeşil Köşe Takımı Nasıl Kombinlenir?

Yeşil Köşe Takımı Nasıl Kombinlenir?

Yeşil Köşe Takımı Nasıl Kombinlenir?

Yeşil köşe takımı kombinleri her zaman en popüler modeller arasındadır. Bunun nedenlerinden biri de yeşilin doğanın en sevilen renklerinden biri olması ve rahatlatıcı bir etkiye sahip olmasıdır. Koyu yeşil veya zümrüt yeşili iyi örneklerden biridir. Son yıllarda haki yeşili iç dekorasyonda da oldukça popüler hale geldi.

En iyi koltuk takımlarına örnek vermek gerekirse, lüks dekorasyonlar içinde yerini alan köşeli koltuk takımları olduğunu söyleyebiliriz. Bu koltuk takımının oturma odasına veya ortak salona hem şıklık hem de dekorasyon katması, konfor açısından en iyi model, en iyi koltuk takımı olarak nitelendiriliyor. Beğendiğiniz, oturma odası dekor tercihleriniz ve tarzınızla ilgilidir.

Yeşil ve Sarının Muhteşem Uyumunu Yakalayın

Yeşil köşe takımı kombini  geniş alana sahiptir. Yeşil renk çeşitliliği ile uyumlu bir estetik görüntü sergileyen yeşil koltuk takımı, uyumlu bir dekoratif unsur haline gelebilir. Yeşil köşe takımına uygun koyu ve hardal sarısı tonlarında sarı bir fon seçebilirsiniz. Yeşil köşe takımı koltuk kombininde sarıyı tercih edecekseniz aşırı uçuk sarı renkleri değil, koyu sarı tonlarını tercih etmelisiniz. Krem ve sarı karışımı bir halı, tonları çok parlak olmadığı sürece yeşil köşe takımınızın bütünlüğünü sağlayacaktır.

Kırmızı ile Cesur Kombinler Elde Edin

Yeşil ve kırmızı uyumu ev dekorasyonunda oldukça iddialı ve baskın bir renk seçimi yakalamanızı sağlar. Bu nedenle yeşil köşe takımınız için kırmızı bir kombin oluşturmayı planlıyorsanız doğru kararı vermeniz ve detaylı dekorasyon adımlarını takip etmeniz gereklidir.

Halı seçimi için kırmızı tonlu desenler kullanabilirsiniz. İddalı bir ev dekor tasarımı istiyorsanız, arka plan perdeleriniz için cesurca kırmızıyı seçebilirsiniz.

Yeşil ve Lacivert ile Farklılık Yaratın

Hem dekorasyonda hem de modanın diğer alanlarında yeşil ve lacivertin uyumunun takdire şayan olduğunu söyleyebiliriz. Yeşil köşe takımınız neredeyse ruh halini değiştiren lacivert tonu ile, iç dekorunuza farklı ve tamamen farklı bir boyut kazandırabilir. Yeşil köşe takım kombini yapmak lacivert renkli aksesuar ve halı desenleri gibi detaylarla birlikte oldukça keyifli bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir