Koltuk Takımı

3 3 1 Koltuk Takımı Ne Demek?

3 3 1 Koltuk Takımı

3 3 1 Koltuk Takımı Ne Demek?

3 3 1 koltuk takımı modelleri paket içeriği olarak iki adet üçlü koltuk ve bir adet berjer, yani tekli koltuktan oluşan modellere verilen isimdir. Özellikle geniş ve ferah salonlarda kullanılan 3 3 1 koltuk takımı modelleri farklı renklerde ve kumaşlarda üretilebilir. Sağladığı çok sayıda oturma alanıyla kullanışlı olduğu için de tercih edilen bu koltuk takımları aynı zamanda salonunuza hava katarak farklı bir ambiyans yaratır.

3 3 1 Koltuk Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekmektedir?

Farklı üç koltuktan oluşan takımı sebebiyle genellikle büyük ve geniş salonlarda ve oturma odalarında tercih edilen 3 3 1 koltuk takımlarının daha küçük salonlarda da tercih edildiği durumlar mümkündür. Eğer sizde 3 3 1 koltuk takımı almayı düşünüyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli etkenlerden bir tanesi koltuk takımını koyacağımız alanın ölçüleridir. Öncelikle salona koymayı düşündüğünüz 3 3 1 koltuk takımı grupları için salonumuzun ölçüsünü tamamıyla doğru bir şekilde almış olmanız gerekmektedir. Ölçüsünü aldığınız alanın yerleşimine karar verdikten sonra kendinize uygun koltuk takımını seçebilir ve salonumuzun dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.

3 3 1 Koltuk Takımı Nasıl Yerleştirilmelidir?

331 koltuk takımı paketi gereğiyle içerisinde iki adet üçlü koltuk ve bir adet tekli koltuk bulundurmaktadır. Sizde salonunuza yerleştirebileceğiniz bu üç adet farklı koltuğa ek olarak orta masa, perde gibi ürünlerle dekorasyonu tamamlayabilirsiniz. Genellikle bir üçlü koltuğun diğer tekli koltuğun karşısına yerleştirildiği üç üç bir koltuk takımı mobilyaların arasında konulan orta sehpayla dekorasyonu tamamlamaktadır.

3 3 1 Koltuk Takımları Kullanışlı mı?

3 3 1 koltuk takımı modelleri oldukça konforludur. 331 koltuk modellerine sahip takımlar pek çok kişiyi aynı anda misafir edebilirler dolayısıyla sizde sıklıkla kalabalık misafir gruplarını evinizde ağırlıyorsanız 3 3 1 koltuk takımı modellerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Örneğin salonunuzda tercih edebileceğiniz Castor koltuk takımının sıcak renklerinden oluşturulmuş tonlardaki resimler ve tabloları duvarlarınıza asarak koltuk takımızın ve dekorasyon ürünlerinizi birleştirebilir, bu şekilde salonunuzda oldukça keyifli ve sıcak bir hava yakalayabilirsiniz. 3 3 1 koltuk takımı modellerinin pek çoğu yatak olabilme özelliğine de sahiptir. Bu özelliğiyle de oldukça kullanışlı olan 3 3 1 koltuk takımları sizlere salonlarınızın dizaynı için güzel bir öneri sunabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir