Köşe Takımı

Lisa Köşe Takımı ile Dinlendiğinizi Hissedin

Lisa Köşe Takımı

Lisa Köşe Takımı ile Dinlendiğinizi Hissedin

Lisa köşe takımı son zamanlarda en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaya başlamıştır. Şık olmasının yanında oldukça kullanışlı olması da Lisa köşe takımının tercih edilmesini sağlayan durumlardandır. Şu an pek çok evde köşe takımları kullanılmaktadır. Lisa köşe takımı da insanların istediği özelliklere sahip olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir.

Lisa Köşe Takımı Özellikleri

Diğer köşe takımlarına göre daha çok istenen modeller arasında yer alır. 245x 155 Büyüklüğüne sahip olduğu için hem küçük hem de büyük odalara kolay bir şekilde yerleştirilebildiği için aslında herkesin tercih edebileceği modeller arasında da yer alır. Lisa köşe takımı geniş olmasıyla birlikte aynı zamanda açılabilir şekilde üretilmiştir. Koltuk takımı öne doğru ekildikten sonra sırt yaslama kısmı geriye doğru itilerek büyük bir yatak haline getirilir. Bu sayede eve dışarıdan bir misafir geldiği zaman 2 kişilik yatak halinde bir yatak olabilir. Aynı zamanda köşe takımının L kısmı da 1 kişinin sığabileceği şekildedir. Bu sayede tek bir yatakta 3 kişi yatabilir. Özellikle küçük evlerde ve büyük ailelerde Lisa köşe takımının işlevi oldukça fazladır. Yatak kısmı da oldukça ortopedik olduğu için üzerinde yatacak olan kişiler çok rahat olur.

Lisa Köşe Takımı Şıklığı

Köşe takımı sadece rahatlığı ve işlevselliğiyle de değil aynı zamanda şıklığıyla da ön plana çıkar. Zarif duruşu hem klasik hem de modaya uygun bir şekilde üretilmiştir. Lisa köşe takımının ayakları da ince ve son moda olarak üretilmiştir. Bunun yanında antrasit rengi her şeye uyum sağlayacak bir renk de olduğu için kişiler salonlarında istediği renklerle kombin yapabilir. Direkt olarak uyumlu renklerle kombin yapılmak istenirse eğer zıt renkler tercih edilebilir. Burada pastel tonları daha da ön plana çıkar. Pastel sarı, turuncu, yeşil, kırmızı renkleri antrasitle hem zıt hem de uyumlu renkler olacağı için farklı bir görüntü ortaya çıkarır. Lisa köşe takımı küçük bir salona yerleştirilecekse gözü çok yormamak adına fazla eşyadan uzak durmak gerekir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir