Dekorasyon, Genel, Koltuk Takımı, Köşe Takımı

Lacivert Koltuk Hangi Renk ile Kombinlenir

Lacivert Koltuk Hangi Renk ile Kombinlenir

Lacivert Koltuk Hangi Renk ile Kombinlenir?

Lacivert koltuk hangi renk ile kombinlenir sorusuna geçmeden önce renk uyumunun oldukça önemli olduğunu vurgulamakta fayda var. Koltuk takımı renk uyumu ev ve oturma alanlarının dekore edilmesindeki en önemli noktadalardan biridir. Uyumsuz mekanlarda vakit geçirirken mutsuz hissetmemek adına koltuk takımlarını uygun renklerle ve diğer eşyalarla kombin etmeniz gerekmektedir.

Küçük Oturma Alanlarını Modernizme Ulaştırın

Özellikle küçük boyutlardaki oturma alanlarında renk uyumu konusu daha da önemli olmaktadır.  Aksi takdirde zaten küçük boyutta olan oda daha da küçük ve dar görünümde olabilir. Küçük boyutlarda olan oturma odanız ya da misafir odanız için lacivert koltuk seçiminde bulunduysanız halı seçimini düz ve açık renklerden yapmalısınız. Bu odanızın daha geniş görünmesini sağlarken daha modern bir görünüme de ulaşmanızı büyük ölçüde sağlayacaktır. Koyu renklerdeki birkaç aksesuar aracılığıyla örneğin; siyah biblo ve siyah tonlarındaki tablolar ile lacivert koltuk kombini mükemmel bir görünüme kavuşacak; evinizde modernite yaşatacaktır.

Beyaz Detaylardan İlham Alın

Lacivert koltuk takımının şüphesiz en uyumlu olduğu renkler arasında  gri ve gri tonları da bulunmaktadır. Duvarları gri boyayarak ya da kırlentleri gri beyaz desenli modellerden seçerek mükemmel bir görüntü elde edebilirsiniz. Aynı zamanda mum, dekoratif lamba gibi detayları da yine gri ve beyaz karışımı renklerde seçerek oldukça ferah ve modern oturma alanlarına sahip olabilirsiniz.

Yenilikçi ve Cesur Seçimler Yapın

Pek çok kişi dekorasyon konusunda yenilikçi ve alışılmışın dışında olan renk kombinlerini denemekten çekinmektedir. Ancak cesur seçimler yaparak tamamen özgün ve sıcak oturma alanları elde etmeniz oldukça mümkün olacaktır. Lacivert koltuk takımını kırmızı bir berjer ve kırmızı, siyah, beyaz renkli yastıklar, tablolar ile kombinleyerek bu özgün ve sıcak oturma alanlarını kolayca elde edebilirsiniz. Duvar rengini beyaza boyayabilir, halıyı da yine beyaz seçerek kırmızı detayları oldukça öne çıkarabilirsiniz.

Kahverengi Tonlarını Deneyin

Lacivert koltuk renk kombini yaparken kahverengi detaylı orta sehpa, tv ünitesi gibi diğer mobilyaları tercih ederek eşsiz bir uyum yakalayabilirsiniz. Duvarlarınıza kahverengi tonlarında aynalar ve çerçeveler asarak bütünlüğü sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir