Dekorasyon

Evinizi Yenilemenin 5 Kolay Yolu

Evinizi Yenilemenin 5 Kolay Yolu

Bazen evinizi baştan tasarlamak istediğinizde sadece birkaç değişiklik bu büyük farkı yaratabilir. Günümüzün zevkleri daha düz çizgilerle daha açık renkleri tamamlayıp çağdaş bir görünüme doğru ilerliyor. Bunun için var olan eşyalarınızı kullanabilir, dağınıklığınızı giderebilir ve birkaç vurgu ekleyebilirsiniz. Ya da evinizi sofistike dekoratörden ilham alan evlerle benzer hale getirmek için baştan aşağı tasarlayabilirsiniz.

Basit ve Sade Tasarım

Evinizi süslerken  “az çoktur” mantrasını aklınızda bulundurun. Güçlü bir stil ifadesi oluşturan çarpıcı bir konsol, yoğun ve kalabalık bir his yaratan birçok küçük parçaya değerdir. Daha çağdaş bir his için evinizi güncellemeye çalışırken basit ve sade tutmaya özen gösterin.

Renkler Ekleyin

Beyaz, siyah, gri veya bej renkler den oluşan nötr bir zemine sahipseniz, havayı değiştirmek ve evinizi yenilemek için biraz renk katmanın zamanı gelmiş demektir. Koyu mavi bir kanepe, nötr bir oturma odası için oyunun kurallarını değiştirir veya renkli bir kilim ve kırlentler küçük bir başlangıç ​​yapabilir.

Bir Vurgu Ekleyin

Odanıza farklı tarzda bir vurgu parçası ekleyebilirsiniz. Örneğin elektrikli şömine ya da ayaklı bar gibi:

Evinizi Yenilemenin 5 Kolay Yolu

Evinizi Yenilemenin 5 Kolay Yolu

Çok Amaçlı Mobilyalar

Çok amaçlı mobilyalar, daha fazla eşyaya ihtiyacı ortadan kaldırarak evinize yeni bir görünüm kazandırabilir. Örneğin sabit mobilyalar yerine daha kullanışlı fonksiyonel olanları tercih edebilirsiniz. Mesela Prada Kanepe 235 × 100 × 70 cm boyutlarıyla hem üzerinde yatmak hem de odanızda dekoratif şık bir görüntü oluşturmak için mükemmel bir tercih olacaktır.

Depolama Alanları Oluşturun

Yemek odası için bir büfe, oturma odası için şık bir kitaplık ve yatak odası için bir gardırop almak, düzeninizi korumanız için yeterli olacaktır. Yemek odanız ve oturma odanız için doğru saklama parçalarını tercih ettiğinizde görünmesini istemediğiniz parçaları gözden uzak bir yerde saklayabilirsiniz.

Evde İhtiyacınız Olan Mobilyalar ve Koltuk Takımları

Evinizi baştan yaratmaya hazır olduğunuzda, ihtiyacınız olanı Winari.com.tr adresimizden bulabilir ve satın alabilirsiniz. Koltuk takımı, köşe takımı, aksesuar, berjer, sandalye ve daha birçok ürünü en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Geniş bir mobilya seçeneği ve ürün gurupları için sitemizi ziyaret edebilir ve sipariş talebinizi oluşturabilirsiniz.